Trasa

Drodzy Biegacze,

w związku z wyłączeniem z ruchu drogowego Mostu Łazienkowskiego otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym decyzję o cofnięciu zgody na przeprowadzenie trasy 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego na uzgodnionej wcześniej trasie:
"W związku z wyłączeniem z ruchu drogowego Mostu Łazienkowskiego na skutek pożaru możliwość przeprawy na prawobrzeżną stronę m.st. Warszawy dla uczestników indywidualnych oraz objazdy dla komunikacji zbiorowej zostały skierowane na Most Poniatowskiego. W związku z powyższym nie jest możliwe wyłączenie na potrzeby imprezy Mostu ks. J. Poniatowskiego oraz ulic w bezpośrednim położeniu obu wyżej wymienionych mostów".

Co to oznacza? Przede wszystkim, 10. PZU Półmaraton Warszawski odbędzie się w zaplanowanym terminie! 29 marca spotkamy się na starcie jubileuszowego biegu. Prosimy Was o chwilę cierpliwości, już niedługo przedstawimy Wam całkiem nową trasę 10. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Spośród wszystkich wyzwań, jakie spotkały nas w 10-letniej historii biegu, to z pewnością jest największe. Nie mamy jednak wątpliwości, że dzięki naszemu doświadczeniu sytuacja ta w żaden sposób nie wpłynie na jakość imprezy. Wręcz przeciwnie, wyzwania są zawsze mobilizujące.

Zespół Fundacji "Maraton Warszawski"